Badania opinii pracowników – NKG Ceramics Sp. z o.o.

Studia przypadków i wybrane realizacje badań
20 lipca 2013 aktualizacja: 03 stycznia 2024

Już od pięciu lat wspieramy NGK Ceramics Sp. z o.o. w realizacji badań opinii i satysfakcji pracowników.

 

NGK Ceramics to innowacyjna firma z branży Automotive, specjalizująca się w produkcji ceramicznych filtrów oczyszczających DPF do silników Diesla. Obecnie realizowana edycja badania opinii oraz satysfakcji, pozwoli pracownikom po raz kolejny wyrazić swoje odczucia dotyczace miejsca pracy, co w konsekwencji przełoży się na wsparcie realizowanej polityki personalnej.

 

Zobacz także: Studia przypadków i wybrane realizacje badań

 

 

Sprawdź nasze referencje!

Zobacz także

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy posiadają państwo doświadczenie w realizacji badań pracowników?

Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat od kilkunastu lat zajmuje się realizacją badań pracowników, badań rynku, badań marketingowych i wielu wielu innych. Zaufaj przedsiębiorstwó z doświadczeniem i przeprowadź badanie wraz z ekspertami Biostat.

Od czego zależy cena badania pracowników?

Każde badanie jest wycenianiane jest indywidualnie a cena zależy od wielu kwesti np. czy zamawiający posiada własne narzędzie badawcze, jak duże jest badane przedsiębiorstwo i czy badaniu zostaną poddani wszyscy pracownicy.

Ile może trwać badanie?

Na całe badanie składa się wiele czynników, które w zależności od celu badania, ilości ankietowanych i wielu innych mogą się różnić. Dlatego BioStat® termin realizacji przekazuje po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji.

CATI-System Aplikacja Test Kompetencji
phone phone divider env env
Bartosz Olcha
Bartosz Olcha
Dyrektor ds. Badań