Badaniesatysfakcji pracowników ZPUE Holding.

Rozpoczynamy współpracę w ramach badania satysfakcji pracowników z ZPUE Holding.

 

Nasi specjaliści w najbliższym czasie rozpoczną kilkuetapowe badanie satysfakcji pracowników ZPUE Holding, na które składać się będzie komponent jakościowy oraz ilościowy.

 

Grupa Kapitałowa ZPUE jest producentem urządzeń do przesyłu i rozdziału energii elektrycznej.Firma prowadzi także działalność handlową w zakresie materiałów do budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych.

Badaniem zostanie objętych w sumie około 2500 pracowników rozmieszczonych w kilkunastu oddziałach na terenie całego kraju. 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jak samodzielnie zrealizować badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników?

W odpowiedzi na potrzeby klientów Centrum Badawczo-Rozowojowe Biostat stworzyło intuicyjny system umożliwiający samodzielne tworzenie ankiet online. W systemie SurvGo znajdziesz zautomatyzowane raporty, kilkanaście widgetów do tworzenia pytań a także szablony ankiet.

Co otrzymam decydując się na badanie satysfakcji pracowników?

Zamawiając w Centrum Badawczo-Rozwojowym badanie satsyfakcji pracownika otrzymasz pełen raport z wynikami z badania przygotowany na podstawie stworzonego indywidualnie na potrzeby przedsiębiorstwa narzędzia badawczego wraz z wnioskami z badania.

CATI-System Aplikacja Test Kompetencji
phone phone divider env env
Bartosz Olcha
Bartosz Olcha
Dyrektor ds. Badań