Badaniesatysfakcji pracowników ZPUE Holding.

Rozpoczynamy współpracę w ramach badania satysfakcji pracowników z ZPUE Holding.

 

Nasi specjaliści w najbliższym czasie rozpoczną kilkuetapowe badanie satysfakcji pracowników ZPUE Holding, na które składać się będzie komponent jakościowy oraz ilościowy.

 

Grupa Kapitałowa ZPUE jest producentem urządzeń do przesyłu i rozdziału energii elektrycznej.Firma prowadzi także działalność handlową w zakresie materiałów do budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych.

Badaniem zostanie objętych w sumie około 2500 pracowników rozmieszczonych w kilkunastu oddziałach na terenie całego kraju. 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jak samodzielnie zrealizować badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników?

W odpowiedzi na potrzeby klientów Centrum Badawczo-Rozowojowe Biostat stworzyło intuicyjny system umożliwiający samodzielne tworzenie ankiet online. W systemie SurvGo znajdziesz zautomatyzowane raporty, kilkanaście widgetów do tworzenia pytań a także szablony ankiet.

Co otrzymam decydując się na badanie satysfakcji pracowników?

Zamawiając w Centrum Badawczo-Rozwojowym badanie satsyfakcji pracownika otrzymasz pełen raport z wynikami z badania przygotowany na podstawie stworzonego indywidualnie na potrzeby przedsiębiorstwa narzędzia badawczego wraz z wnioskami z badania.

Jakie są sposoby przeprowadzania badań pracowników?

Badania pracowników mogą być realizowane za pomocą ankiety online, wywiadów indywidualnych, grupowych dyskusji, warsztatów czy fokus grup. Ważne jest dostosowanie metodyki badania do specyfiki organizacji i preferencji pracowników.

CATI-System Aplikacja Test Kompetencji
phone phone divider env env
Bartosz Olcha
Bartosz Olcha
Dyrektor ds. Badań