Badaniekultury organizacyjnej dla FCA Sp. z o.o.

badania rynku, Badanie pracowników

Pragniemy poinformować, że w lipcu bieżącego roku nasz zespół rozpoczął badanie pracowników przedsiębiorstwa FCA Sp. z o.o.

 

W lipcu rozpoczęliśmy realizację badania kultury organizacyjnej firmy FCA Sp. z o.o. Firma FCA jest największym w Polsce producentem i dostawcą systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych. Badanie kultury organizacyjnej firmy pozwala na ocenę kompetencji pracowników oraz poznanie ich opinii w zakresie wybranych obszarów działalności firmy. Zakończenie realizacji badania planowane jest na koniec września bieżącego roku

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Dlaczego warto przeprowadzać cykliczne badania pracowników?

Sytaucja gospodarcza i polityczna kraju ciągle się zmieniją podobnie jak sytuacja w przedsiębiorstwie. Cykliczne sprawdzanie satysfakcji pracowników pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu zaangażowania pracowników, co bezpośrednio przekłada się na sukces przedsiębiorstwa.

Czym są badania pracowników?

Badania pracowników jak sama nazwa wskazuje skupiają się na badaniu wewnętrznym przedsiębiorstwa, mają na celu zidentyfikowanie problemów w przedsiębiorstwie i wskazanie potencjalnych rozwiązań.

W jakim celu pracodawca zleca badania satysfakcji pracowników?

Badania pracowników pozwalają organizacji na zdobycie informacji zwrotnej od pracowników dotyczącej ich opinii, potrzeb, satysfakcji i zaangażowania, co pomaga w doskonaleniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzeniu lepszych warunków pracy.

CATI-System Aplikacja Test Kompetencji
phone phone divider env env
Bartosz Olcha
Bartosz Olcha
Dyrektor ds. Badań