english
Sięgnij
po więcej!
Jesteśmy zespołem doświadczonych badaczy i specjalistów z zakresu rynku pracy - stanowimy część eksperckiej kadry firmy BioStat, której usługi badawcze od ponad 14 lat cieszą się uznaniem zarówno klientów reprezentujących sektor prywatny, jak i rządowy.
14
lat
30
ekspertów
60
pracowników
2000
projektów i badań
Jesteśmy zespołem doświadczonych badaczy i specjalistów z zakresu rynku pracy - stanowimy część eksperckiej kadry firmy BioStat, której usługi badawcze, analityczne oraz programistyczne od ponad 14 lat cieszą się uznaniem zarówno klientów reprezentujących sektor prywatny, jak i rządowy.

Co nas wyróżnia?
  • 14 lat doświadczenia;
  • ekspercki zespół badawczy;
  • doświadczenia w sferze naukowej i biznesowej;
  • sprawdzona metody i narzędzia badawcze;
  • autorska platforma badawcza
 


Dbamy o satysfakcję naszych Klientów i ich pracowników
 
Naszym celem jest wspomaganie procesów decyzyjnych naszych Klientów, pozwalając im na optymalizację sposobów funkcjonowania ich organizacji oraz na wykorzystywanie przez nich do maksimum szans i możliwości, jakie niesie ze sobą efektywne zarządzanie pracownikami. Nasze wsparcie przekłada się na biznesowy sukces naszych Klientów!


Profesjonalizm, który daje satysfakcję

Na każdym kroku łączymy naszą szeroką wiedzę z jej praktycznym zastosowaniem - pozwala nam to świadczyć usługi badawcze na najwyższym możliwym poziomie oraz wspierać podmioty niezależnie od branży, w której działają. Wśród naszych zadowolonych Klientów znalazły się m.in. przedsiębiorstwa sektora finansowego, badawczo-rozwojowego, doradctwa prawnego czy automotive.
 
 
Zaufali nam między innymi:
 

SZYBKI KONTAKT

Bartosz Olcha
Bartosz Olcha - Project Manager
+48 666 069 831